Mesaj Gönder!

SeçkinSoft Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Seçkinsoft Kurye Otomasyonu (Acente & Kurye Tanımları)
Resmi Büyütmek İçin Tıklayın!

kurye programı Seçkinsoft kurye otomasyonunda Kuryeler ve acenteler Bu ekrandan sisteme tanımanır yada bilgileri güncellenir.

kurye programı Bu ekranda Kurye Acente SUbe Veya İade bilgileri girilebilir sadece seçeneğini seçip bilgilerini doldurmak yeterlidir.Bu bilgiler Acente veya kurye adı Yetkili isim telefon Mail Adres Fax Banka hesapno işe giris ve cıkıs tarihleri olarak girilebilir ve eger istenilirse acentelere ve kuryelere dağıttığı evrak basına ödeme yapılabilir ve kurye performans raporu alınarak kuryenin hakedişi hesaplanabilir.

kurye programı Sube Tanımları: Bu ekranda eger varsa kurye firmasının şubeleri veya çalıştığı acenteler bu ekrana girilir.Müşteriden alınan evraklar acenteye zimmet yapıldığı zaman evrağın gönderi tipine bakılarak ücreti yandaki ekrandaki gibi hesaplanır ve acente teslim detaylarını gönderdiği anda sistemden otomatik olarak hakedişi hesaplanır.

kurye programı Fiyatlandırma tanımlarında ise secili acente veya kuryeye yeni ürün eklenebilir ve fiyat tanımlaması yapılabilir.