Mesaj Gönder!

Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Seçkinsoft Kurye Otomasyon Programı (Müşteri Tanımları)
Resmi Büyütmek İçin Tıklayın!

OkSeçkinsoft kurye otomasyonu Müşteri tanımlama ekranı ana başlıklarıyla anltmamız gerekirse kurye yada dağıtım firmasının çalıştığı müşterilerin bilgilerinin tutulduğu ve bu müşterilerden alınan gönderilerin tipinin belirlendigi Ekrandır.Ayrıca müşteriye ait özel bilgilerin Musteri numarası Yetkili Şifre Vergi dairesi Vergi numarası Email telefon ve adres bilgilerini bu ekranda girebiliriz.

Ok Bu ekranda Kayıtları süzebilir yada Müşteriye yada müşteri numarasına göre kayıt arama yapabiliriz.

Ok Müşteri ekranındaki Ekle tuşu bize otomatik bir Müşteri numarası verir ve alanlara bilgi girişine izin verir Vazgec tuşu ise ekleme işlemini iptal eder.

Ok Kaydet Tuşu bilgilerin sisteme kaydedilmesini sağlar.Bilgiler sisteme girildiğinde yanlış bir kayıt acılmışsa Bilgileri değiştir tuşuna basarak değiştirip kaydedebilirsiniz.Yada sil tuşuna basarak seçili kaydı silebilirsiniz.

Seçkinsoft Kurye Otomasyon Programı (Proje Açıklama)

Ok Proje Açıklama Tuşuna bastığımızda yan taraftaki ekranda gördüğünüz proje acıklama tanımlama ekranı gelecektir.Proje açıklam ekranının avantajı her müşterinin kendine özgü proje acıklama tipi (Dergi,Zarf,Gönderi vs..) olmasıdır böylece müşterinin kayıtlarını sorguladığımız zamanlarda proje acıklama ekranındaki bilgilerde faydalınarak daha kolay kayıt süzme yapılabilir.Proje açıklama işleminde projenin baslangıc ve bitiş tarihleri belirlenir yani bu proje acıklamanın gecerlilik durumunu belirtir.

Ok Proje açıklama kısımından proje açıklama tipi belirlenir.Dağıtım süresinden ise bu evrakların kac gün icersinde dağıtılacağı belirlenir.Gr.Desi kısmı ise evragın agırlıgının yada boyutlarının belirlendiği kısımıdır.Not kısmında bu proje ile ilgili extra onemli olan bir açıklama varsa bu kısma girilir.

Ok Ücretlendirme Kısmında Musteriden alınna gönderinin üzerine yapılacak olan uygulamalar belirtilir ve secilerek karsılarına fiyatları girilir.

Resmi Büyütmek İçin Tıklayın!
Seçkinsoft Kurye Otomasyon Programı (Proje Kontrol)

Ok Proje Kontrol ekranının amajı İki tarih arasında verilen kriterin sorgulanarak bu 2 tarih arasında açılmış olan proje açıklamamarın görüntülenmesi ve Excele transfer Edilmesini Sağlamaktır.

Ok Müşteri Tanımları olsun Proje açıklama tanımları olsun Sistemdeki bilgiler Musteri ve proje transfer tuşlarına basılarak data dosyasına atılıp mevcut sube ve acentelere transfer edilebilir ve transfer işleminden sonra bilgileri sisteme otomatik olarak geçirilir.

Ok Proje açıklama tanımlamamızın bir avantajıda müşteriye işemri açtıktan sonra müşteri yönlenip direk fiyat bilgilerini ekrana gecirmekte büyük kolaylık sağlamasıdır.

Resmi Büyütmek İçin Tıklayın!