Mesaj Gönder!

SeçkinSoft Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Seçkinsoft Kurye Otomasyon Programı (Teklif Tanımları)
Resmi Büyütmek İçin Tıklayın!

OkSeçkinsoft kurye otomasyonu İşleyiş şemasına göre öncelikle müşterilere teklif verilmektedir Bu teklifler istenilirse zaten sistemde kayıtlı bir müşteri yönlendirilerek ekrana getirilir ve boylece diger müşterilerin bilgileri ekrana yansıtılır bunun neticesinde tek tek fiyatları tanımlamak gerekmez.Eger yeni bir teklif açılcaksana direk elden bilgileri doldururulabilir.Bu bilgiler Yanda görüldüğü gibi Firma,Yetkili,Telefon,Fax Mail,Adres Ve Müşterinin teklif verilmesi sonucunda firmaya vereceği gonderilerin degerleri sisteme girilir Gönderi tipi ağırlık miktar vs Dağıtım alanı kısmından evrağın şehir içindemi yoksa türkiye çapındamı dağıtılacağı belirtilir.

Ok Ücretlendirme kısmında evrakların dağıtımı esnasında imzalı imzasız istanbul,kargo ve diger illere dağıtımı yapılırsa bunların fiyatları belirtilir.Ve daha sonra Kurye firması istediği gibi değişiklik yapması icin Musteri bazında 10 alanlık not bölümü bulunmaktadır musteriyle sirket arasındaki özel bilgiler yasa istekler bu kısımda belirtilir.

Seçkinsoft Kurye Otomasyon Programı (Teklif Detayları)
Ok Teklif ekranındaki Ekle tuşu bize otomatik bir teklif numarası verir ve alanlara bilgi girişine izin verir.Ok Teklif ekranındaki Ekle tuşu bize otomatik bir teklif numarası verir ve alanlara bilgi girişine izin verir.Vazgec tuşu ise ekleme işlemini iptal eder.

Ok Kaydet Tuşu bilgilerin sisteme kaydedilmesini sağlar.Bilgiler sisteme girildiğinde yanlış bir kayıt acılmışsa Bilgiler ideğiştir tuşuna basarak değiştirip kaydedebilirsiniz.Yada sil tuşuna basarak seçili kaydı silebilirsiniz.

Ok Raporla tuşunun görevi ise yandada gördüğünüz gibi teklif detaylarını raporlayıp bir dokumana aktarır.İstenirse bu rapor dosyası direk printere yönlendirilebilir yada çeşitli formatlarla (excel,pdf,csv vs.) aktarım yapılabilir.

Ok Teklif eden kısmı ise o sırada hangi kullanıcı aktifse otomatik olarak sisteme onun kullanıcı adını yazar.

Ok Arama Kriterlerini girerekte mevcut tekliflerinizi süzerek görüntüleyebilrsiniz.Yada onaylanmayan teklifleri Görebilirsiniz.

Resmi Büyütmek İçin Tıklayın!